Проблеми енергозбереження і механізації в гірничо-металургійному комплексі

Завершила роботу МНТК «Проблеми енергозбереження і механізації в гірничо-металургійному комплексі»

ДВНЗ «Криворізький національний університет» в 14 раз гостинно відкрив двері учасникам Міжнародної науково-технічної конференції молодих вчених і студентів «ПРОБЛЕМИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ І МЕХАНІЗАЦІЇ В ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНОМУ КОМПЛЕКСІ».

Наукові напрямки конференції:
Секція 1. Енергетика. Эфективність використання енергії.
Секція 2. Гірнича електромеханіка і обладнання.
Секція 3. Металургія.
Секція 4. Інформаційні технології і автоматизація технологічних процесів.
Секція 5. Механізація гірничо-металургійного комплексу.
Секция 6. Інноваційні технології і обладнання в машинобудуванні: впровадження інноваційних технологій в машинобудуванні; технологічна підготовка і обслуговування верстатів з ЧПК і багатоцільових верстатів; впровадження CAD/CAM/САЕ технологій в машинобудівне виробництво;
технічне переобладнання машинобудівного виробництва (досвід, стратегія, практика).

Шістдесят молодих науковців з Харкова, Львова, Кропивницького, Полтави, Дніпра та Кривого Рогу обмінювались сучасним баченням майбутніх інноваційних технологій українського виробництва.

Особливість цієї конференції в тому, що традиційно бажані гості – студенти коледжів Кривого Рогу, а цього року, ще й коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. Олеся Гончара, випускники Тернівського ліцею та Криворізької педагогічної гімназії. А це значить, що конференція має на меті, не тільки виявлення і підтримку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого наукового зростання, але й одночасно проводить профорієнтацію. Бо як підказує досвід: найбільш бажаний та надійний контингент абітурієнтів – це випускники коледжів.

Для студентів, які займаються науково-дослідною роботою в стінах коледжів – не потрібні спеціальні профорієнтаційні заходи. Сьогодні вони виступають зі змістовними доповідями та презентаціями на актуальні теми на конференції, а завтра – це повноцінні студенти університету, сумлінні, з повним усвідомленням свого місця в професії. Така форма профорієнтації всіляко підтримується і буде надалі розвиватися з підтримки ректорату університету.

Дякуємо всім, хто підтримав нашу конференцію, яка завдяки Вам стала ще потужнішою! Ми маємо щиру надію на подальшу співпрацю на наукових теренах!